Vánoční florbalový turnaj

|Vydáno 20.12.2011|

V sobotu 17. prosince 2011 jsme pořádali 1. ročník Vánočního florbalového turnaje, který se uskutečnil v místní obecní hale. Tento florbalový turnaj byl určen pro občany z Roštění a hasičské sbory z okrsku Prusinovice. Turnaje se zúčastnila 4 družstva dětí a 6 družstev mužů. Hrálo se stylem každý s každým po dobu 2x5 minut.

V ranních hodinách mezi 9.00 - 11.00 se mezi sebou utkala družstva dětí. Nejlépe si vedl Sbor dobrovolných florbalistů Roštění (SDFR 1), jež se stali vítězi. Druhé místo obsadili Kašavští mistři. Třetí skončili SDH Pacetluky a čtvrtí SDFR 2. Po vyhlášení výsledků a předání cen dětem, následovalo občerstvení a cca hodinová přestávka.

Něco málo po půl jedné byly zahájeny zápasy mužů. Všechny tyto zápasy byly poměrně vyrovnané a bylo k vidění spousta pěkných akcí. Kategorii mužů vyhrál QVAKI TEAM. Stříbrnou příčku obsadil Pozdní sběr Roštění a bronz FIRE SPORT TEAM ROŠTĚNÍ. 4. SDH Karlovice, 5. SDH Pacetluky, 6. Snilov.

Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony a fair play hru, divákům za příjemnou atmosféru a při dalším ročníku nashledanou!

Foto z turnaje k náhledu zde.

1. místo - QVAKI TEAM (Martin Grygar, Jiří Číhal, Radek Číhal, David Nevřala, Tomáš Sitar)

2. místo - Pozdní sběr Roštění (Petr Lajda, Radek Odložilík, Zdeněk Štěpánek, Dominik Sokola, Jan Procházka)

3. místo - FIRE SPORT TEAM ROŠTĚNÍ (Jaroslav Foukal, Jakub Haupt, Tomáš Hráček, Martin Foukal, Kamil Bílek)