Seznam soutěží pro mladé hasiče SDH Roštění

 
Rodiče vždy s předstihem dostanou informace k akcím, na které se chystáme či které pořádáme.
 
 
Datum   Hodina   Místo konání   Soutěž / název akce
18.1.2020       Nová Dědina   Uzlování
26.1.2020       Kvasice   Uzlování 
29.2.2020   9:00   Trávník   Zimní branný závod
7.3.2020   10:00   Vítonice   Dvojboj mladých hasičů 
14.3.2020   14:00   Šelešovice   Uzlování
18.4.2020   9:00   Kyselovice   O zlatou proudnici Hané
1.5.2020   12:00   Morkovice   Šedesátky v Morkovicích
9.5.2020   10:00   Zdislavice   Soutěž MH v PS
9.5.2020   14:00   Podhradní Lhota   Soutěž MH v požárním útoku
16.5.2020   8:00   Chropyně   Okresní kolo hry Plamen
16.5.2020   10:00   Nová Dědina   Soutěž MH v požárním útoku
17.5.2020   8:00   Chropyně   Okresní kolo soutěží dorostu
17.5.2020   9:00   Rymice   O pohár starosty SDH 
30.5.2020   13:00   Záhlinice   Pohárová soutěž MH 
30.5.2020   13:00   Břest   60 metrů překážek  jednotlivců MH
6.6.2020   13:00   Horní Lapač   O pohár starosty obce
6.6.2020   11:00   Karlovice   O pohár obce Karlovice
7.6.2020   11:00   Vítonice   O pohár starostky obce Vítonice 
13.6.2020   9:00   Rychlov Pod Skálou   O pohár SDH Rychlov
20.6.2020   13:00   Ludslavice   O putovní pohár starosty obce Ludslavice
20.6.2020   10:00   Litenčice   O pohár starosty SDH
11.7.2020   9:00   Zborovice   Memoriál M.Horáka a J.Pospíšila
25.7.2020   9:00   Roštín   O pohár starosty obce Roštín
8.8.2020   19:30   Zborovice   Noční soutěž MH
9.8.2020   14:00   Nětčice   O pohár starosty SDH Nětčice
4.9.2020   20:00   Roštění   Noční soutěž MH v PÚ
5.9.2020   13:00   Rusava   O pohár starosty SDH Rusava
6.9.2020   9:00   Míškovice   O pohár starosty SDH
11.9.2020   20:00   Záhlinice   Noční pohárová soutěž
13.9.2020   10:00   Zářičí   O putovní pohár starostky obce Zářičí
20.9.2020   9:00   Holešov   O pohár starosty SDH Holešov
27.9.2020   9:30   Morkovice   Závod požárnické všestrannosti
3.10.2020   10:00   Zborovice   Branný závod mládeže
17.10.2020   9:00       Okresní kolo hry Plamen
14.11.2020   14:00   Počenice   Uzlovačka
21.11.2020   10:00   Nová Dědina   Uzlovačka
5.12.2020   15:00   Hradisko   Noční branný závod
             
             
             
 

proběhlo - 

zúčasnili jsme se -