SCHŮZKY MLADÝCH HASIČŮ

• Mladší a starší- v 17:00 na hřišti. Při nepřízni počasí dáme vědět kde se schůzka bude konat  (SMS) Všechny děti i vedoucí musí mít na každou schůzku čestné prohlášení o negativním antigenním testu (starým max.72 hodin) NEBO negativním PCR testu (starým max.7dnů) NEBO potvrzení o prodělaném covidu (max.90 dnů) NEBO potvrzení o očkování. Děti se mohou otestovat na hřišti testem zakoupeným v lékárně – SDH testy neposkytuje, děti si jej musí přinést. Čestné prohlášení- cestne_prohlaseni_covid_2.doc (31232)

Informace k přípravce:

PRVNÍ SCHŮZKA PŘÍPRAVKY PO PRÁZDNINÁCH BUDE 9.9.2021

- Schůzky probíhají každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hodin na fotbalovém hřišti- prosíme, aby děti byly nachystané na schůzku nejpozději 17:25, rodiče si pro děti přijdou v 18:25 -prosíme o dodržování časů pro příchod dětí i jejich vyzvedávání. Zvláště při schůzkách na hřišti je nezbytné chodit včas- pozdní příchody zbytečně schůzku narušují a rozptylují už přítomné děti. To platí i pro brzký příchod před koncem schůzky. Děkujeme.

- Děti by sebou na schůzce měly mít: triko na převlečení, pití

- Schůzky má na starost vedoucí přípravky Martina O. viz. kontakty

Rozpis schůzek mladých hasičů:

Mladí hasiči - každou středu od 17:00 do 18:30 hodin na hřišti

Přípravka - každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hodin na hřišti

Dorost - každý týden o víkendu - čas a místo dle domluvy přes skupinu na facebooku

Každý pátek také probíhají od 17:00 hodin "Zábavné pátky pro kluky a holky" v tělocvičně. Součástí zábavných pátků je hraní her a zlepšování sportovní kondičky.