Informace pro rodiče

 

 INFO K PLÁNOVANÝM AKCÍM (aktualizace 22.4.2018)

- 28.4.  HASIČSKÁ POUŤ NA SV. HOSTÝN- Zveme rodiče i mladé hasiče na každoroční pouť na sv. Hostýn. Pokud mladí hasiči pojedou bez rodičů a bude potřeba dozor vedoucích (zvláště kategorie mladších), je třeba hasiče do 26.4. (čtvrtek) nahlásit Kristýně, ať s nimi můžeme počítat. Pokud hasiči pojedou sami za sebe (s rodiči nebo kategorie starší, kde není třeba dozor), není potřeba děti nahlašovat. Odjezd autobusu 8:30 od zastávky v Roštění.

- 8.5. VÝLET PRO MLADŠÍ- Smajlíkov Uherské hradiště- prosím o potvrzení účasti smskou do pátku 4.5., vybíráme 150kč/dítě (v den odjezdu), vyrážíme v 8:45 od hasičské zbrojnice, návrat v podvečerních hodinách. Děti sebou sportovní obuv, kapesné, svačinu, pití (oběd zajistíme), podsedák do auta. 

- 12.5. PLAMEN- prosím o potvrzení účasti /neúčasti do pátku 4.5.2018, abychom mohli sestavit družstva. Týká se kategorie mladší i starší. Tato soutěž bude od rána do cca 16:00 hodin

- 13.5. PLAMEN- DOROSTI- mladí hasiči, kterých se tato soutěž týká se nahlásí na schůzce mladých hasičů (jedná se o starší hasiče z kategorie starší)

 

Schůzky mladých hasičů probíhají KAŽDOU STŘEDU od 17:00 do 18:30 hodin NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI, během léta se může stát, že kategorie starších bude mít schůzku do 19:00 hodin (dle situace). 

Každý pátek probíhá od 17:00 trénink kategorie dorost, sraz je vždy u hasičské zbrojnice. 

Každý pátek také probíhá od 17:00 hodin florbalový trénink.

 

  Rádi bychom všem rodičům poděkovali, za podporu mladých hasičů nejen na soutěžích, ale i při schůzkách.