Během letních prázdnin NEBUDOU schůzky přípravky.

Mladí hasiči BUDOU mít schůzky beze změny, případně o zrušení konkrétní schůzky informujeme sms zprávou. V červenci je ZRUŠENA schůzka 15.7.

Od 11.května 2020 jsou OBNOVENY schůzky mladých hasičů a přípravky. Během schůzek budou i nadále dodržovány platná vládní nařízení. (k dispozici ZDE)

Mladí hasiči se budou scházet na hřišti, přípravka na sportovním areále.

Informace k přípravce:

- Schůzky probíhají každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hodin na sportovním areále- prosíme, aby děti byly nachystané na schůzku nejpozději 17:25, rodiče si pro děti přijdou v 18:25 -prosíme o dodržování časů pro příchod dětí i jejich vyzvedávání. Zvláště při schůzkách na areále je nezbytné chodit včas- pozdní příchody zbytečně schůzku narušují a rozptylují už přítomné děti. To platí i pro brzký příchod před koncem schůzky. Děkujeme.

- Děti by sebou na schůzce měly mít: přezůvky, triko na převlečení, pití

- Schůzky má na starost vedoucí přípravky Martina O. viz. kontakty

Rozpis schůzek mladých hasičů:

Mladí hasiči - každou středu od 17:00 do 18:30 hodin na hřišti

Přípravka - každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hodin na sportovním areále

Dorost - každý týden o víkendu - čas a místo dle domluvy přes skupinu na facebooku

Každý pátek také probíhají od 17:00 hodin "Zábavné pátky pro kluky a holky" v tělocvičně. Součástí zábavných pátků je hraní her a zlepšování sportovní kondičky.