ONLINE SCHŮZKY MLADÝCH HASIČŮ

Začínáme druhý týden v březnu- středy starší a mladší, čtvrtky přípravka

Jak budou schůzky probíhat:

Vždy se spojíme online- v 17:35 bude zveřejněn odkaz zde na webu pro přihlášení k videu, v 18:00 začíná schůzka, která potrvá cca 30 minut (dle zájmu dětí je možné schůzku prodloužit)

V čase 17:30 – 18:00 bude možné řešit technické problémy s připojením (pokud by nastaly), po tomto čase už se problémy s připojením nebudeme zabývat a proběhne schůzka pro přihlášené děti. Problémy s připojením řešte s Petrem na telefonu 608 473 597

Podmínky pro účast na schůzce:

Kvůli přihlášení je nutné mít založen email na gmailu a být přihlášený (lze použít i gmail rodičů, pokud děti nemají svůj)

Po kliknutí na daný odkaz zakladatel videa potvrdí vaši žádost o účast ve videu a budete přihlášení

Všichni musí mít zapnutou kameru, mikrofon a zvuk

Na každou schůzku je třeba mít pohodlné oblečení a prostor pro cvičení, pokud budou potřeba pomůcky dáme dostatečně dopředu vědět

Na všechny se už těšíme!

•  BŘEZNOVÁ SPORTOVNÍ VÝZVA MLADÝCH HASIČŮ

Jak na to?

Provádějte cviky dle níže uvedené tabulky a jejich splnění si zapište. Na konci měsíce nám stačí poslat fotku tabulky s vyznačenými dny kdy jste cvičili NEBO vyplněnou tabulku můžete přinést přímo na zbrojnici ve středu 31.3.2021 v čase od 17:00-17:30 hodin.

Pokud budete cvičit i mimo vyznačené dny, tak i toto cvičení si zapište. Tabulka slouží jako příklad cvičení, ale vlastní aktivitě se meze nekladou.

Každý kdo se naší výzvy zúčastní získá odměnu! A zvláštní bodus pro ty, co nám během výzvy zašlou fotku ze cvičení (na email k.lajdova@seznam.cz)

P.S. Pokud by někoho napadlo podvádět, tak nezapomeňte- podváděním obelháváte jen sebe :)

P.S.S. Jak zaznamenat, že jste cvičili? Úplně jednoduše- stačí fajfkou označit splnění nebo můžete příslušný den vybarvit, je to jen na vás :)

CVIČENÍ PŘÍPRAVKA - TABULKA

CVIČENÍ MLADŠÍ A STARŠÍ - TABULKA

Do odvolání NEBUDOU PROBÍHAT SCHŮZKY MLADÝCH HASIČŮ A PŘÍPRAVKY- od března se děti mohou účastnit online schůzek

Podzimní soustředění mladých hasičů 2020 je zrušeno bez náhrady.

Prozatím nejsou v plánu žádné hasičské soutěže.

Informace k přípravce:

- Schůzky probíhají každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hodin v tělocvičně obecního úřadu- prosíme, aby děti byly nachystané na schůzku nejpozději 17:25, rodiče si pro děti přijdou v 18:25 -prosíme o dodržování časů pro příchod dětí i jejich vyzvedávání. Zvláště při schůzkách na areále je nezbytné chodit včas- pozdní příchody zbytečně schůzku narušují a rozptylují už přítomné děti. To platí i pro brzký příchod před koncem schůzky. Děkujeme.

- Děti by sebou na schůzce měly mít: přezůvky, triko na převlečení, pití

- Schůzky má na starost vedoucí přípravky Martina O. viz. kontakty

Rozpis schůzek mladých hasičů:

Mladí hasiči - každou středu od 17:00 do 18:30 hodin na hřišti

Přípravka - každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hodin na sportovním areále

Dorost - každý týden o víkendu - čas a místo dle domluvy přes skupinu na facebooku

Každý pátek také probíhají od 17:00 hodin "Zábavné pátky pro kluky a holky" v tělocvičně. Součástí zábavných pátků je hraní her a zlepšování sportovní kondičky.