Únor

29.02.2020 15:28

Domácí uzlovačka už po páté!

Každoročně vedoucí připravují pro kolektiv mladých hasičů Domácí uzlovačku. Letos připadla na středu 19.2.2020, opět v rámci schůzky mladých hasičů. Jednalo se o 5.ročník této minisoutěže.

Děti závodily v kategorii mladší a starší, vždy za jednotlivce. Každý měl dva pokusy, kdy se samozřejmě počítal lepší čas. Úkolem všech závodníků bylo uvázat pět uzlů v daném pořadí a neudělat žádnou chybu. Za kategorii mladší se účastnili 4 závodníci a za starší mězi sebou soupeřilo 9 závodníků.

Umístění na prvních třech místech bylo následující:

Mladší: 1. Jarda, 2. Petr L., 3. Verča L.

Starší: 1. Kája, 2. Naty Z., 3. Honza

Školení první pomoci pro mladé hasiče

V sobotu 15.února se mladí hasiči účastnili školení první pomoci, které zajišťoval Červený kříž- pobočka Kroměříž. Děti se sešly ráno na sportovním areálu, kde se přednáška konala. proběhlo seznámení se se základy první pomoci, tak aby v případě pomoci zvládli i naši mladí hasiči pomoci. Samozřejmostí byla i praktická ukázka.

Fotografie z akce jsou k dispozici ve fotoalbu.