Srpen

31.08.2012 13:31

Stanování pro děti s rodiči

25.8.2012 hasiči z Roštění připravili stezku odvahy pro děti, které se ten den účastnily prázdninového stanování pořádaném spolkem místních maminek. Jakmile se setmělo, něco kolem 21. hodiny, už stála řada maminek a tatínků s těmi nejmenšími seřazeni u brány, kde každý zájemce z řad dětí dostal svítící náramek. Takto označeni se po časovém rozestupu vydali na předem značenou trasu hořícími svíčkami, kde mohli spatřit pohádkové bytosti jako jsou vodník, tančící víla, loupežníci, duch a mnoho dalších. Po příchodu zpět do stanového městečka měli možnost si ještě u táboráku zazpívat pár pásniček a plni zážitků jít potom spát.

Všem hasičům i maminkám, kteří se na velmi vydařené akci podíleli patří veliké poděkování.