30.10.2013 22:58

Lampionový průvod byl součástí oslav

Obec Roštění v pondělí 28. října uspořádala pro naše občany Lampionový průvod. Součástí tohoto průvodu byly oslavy 95. výročí vzniku samostatného československého státu. Celá akce byla doprovázená dechovou hudbou.

Průvodu jsme se zůčastnili i my - hasiči, kde naším úkolem bylo nést prapory.

V 17:00 hodin vyšel průvod od sportovního areálu, který prošel částí obce Zádědiní, až došel k závěrečnému místu - pomníku padlích u hasičské zbrojnice, kde zástupci obce položili věnec.

Pro zúčastněné byl připravený teplý čaj na zahřátí.

Fotografie jsou k zobrazení zde.

Proběhl sběr kovového šrotu

19. října 2013 od 8:00 hodiny ranní proběhl v Roštění podzimní sběr kovového šrotu. Za účasti 12 našich členů jsme nasbírali neočekávané množství šrotu a tak nám přistavený kontejner nepostačil. Pro zbylý šrot již máme objednaný další kontejner a můžeme ho tak v nejbližší době zaplnit. Za zapůjčení traktoru a vlečky děkujeme Agrodružstvu Roštění. Celou akci doprovázela dobrá nálada všech zúčastněných.

Děkujeme všem občanům, kteří nám přispěli každým kilem šrotu, podporujete tak tím Sbor dobrovolných hasičů v Roštění.

Fotografie naleznete ve "fotoarchivu".