22.10.2012 15:44

Posezení hasičů s rodinami (ukončení sezóny)

20. říjná 2012 hasiči z Roštění připravili posezení s občerstvením jako poděkování za podporu a pomoc v uplynulém roce. Na tuto akci byli pozváni nejen členové SDH Roštění s rodinami, ale i sponzoři. Všichni měli možnost si prohlédnout hasičskou zbrojnici a její vybavení. Během odpoledne byli formou projekce fotek a videí seznámeni s činností sboru. Nezapomnělo se ani na děti pro které byl připravený dětský koutek, kde si mohli vyhrát. Po celou dobu nás doprovázela dobrá nálada doplněná dobrým jídlem a pitím.

V naší galerii naleznete album s fotografiemi z této akce.

Podzimní sběr železného šrotu

V sobotu 20.10.2012 v ranních hodinách jsme jako každý rok provedli podzimní sběr železného šrotu v Roštění. Kovový šrot se nakládal do vlečky, tu i s traktorem zapůjčilo Agrodružstvo Roštění. Sběr proběhl úspěšně, je ale vidět, že každý rok je železa méně a méně. Přesto děkujeme všem obyvatelům naší obce, kteří před své domy vzorně nachystali železný odpad. Udělali tak dobrou věc pro sebe, pro SDH v obci a také životnímu prostředí, za což jim patří velké poděkování.

Rovněž děkujeme všem zúčastněným členům SDH, za dobře odvedenou práci.

Fotogalerie z této akce je uvedena zde.