24.11.2012 18:08

Podhostýnská hasičská liga v Roštění!

23. listopadu 2012 proběhla podzimní schůze Podhostýnské hasičské ligy v Počenicích. Naši kluci se jeli této schůze zůčastnit s tím, že chtějí žádat o zařazení do dalšího ročníku této ligy. A podařilo se! Z pěti žadatelů (Roštění, Litenčice, Dobrotice, Zahnašovice a Zdounky) jsme dopadli nejlépe a dostali 9 z 12 možných hlasů, což nám udělalo nesmírně velkou radost! Všem co při nás stáli děkujeme! Rovněž patří velké poděkování - Petru Lajdovi, Tomáši Hráčkovi, Martinu Foukalovi a Martinu Škrabalovi, kteří odvedli tímto kus práce a zasloužili se o zařazení našeho sboru do této prestižní ligy.

A již teď rádi oznamujeme, že další ročník "O pohár starosty obce Roštění" se uskuteční v sobotu 13.7.2013 od 10:00 hodin.