Červenec

16.07.2018 12:48

Šedesátky v Brně

Druhou sobotu v červenci tedy 14.července 2018 jsme se vydali my starší holky (spolu s trenérem Petrem a Kristýnou) na závody v běhu na 60m s překážkami do Brna přesněji do Líšně.
Ráno v 9:30 jsme vyjeli od zbrojnice plně vybavení. Věděli jsme, že nás čeká delší cesta, ale to nám vůbec nevadilo, naopak jsme byly rády. Během cesty jsme nabyly všechnu energii, co nám po ránu chyběla, a stihli se stavit ve Vyškově do obchodu. Po příjezdu už jsme se trochu ztišily, donesli vybavení, dostaly startovní čísla a získali pokyny k organizaci. Poté už jsme jen čekali až na nás přijde řada. Po odběhnutí kategorie přípravka a mladší jsme dostaly možnost k trénování, které jsme využily.
Poté už se mohlo jít na start. Tentokrát se běželo ve třech drahách a byly dva pokusy. Hned v prvním rozběhu běžela Marťa D., která si zaběhla čas 15,03s – 21.místo. Následně ve 3. rozběhu běžela Peťka H., která se s časem 13,41s umístila na 9.místě. V 6.rozběhu se představila Nikča P., která se svým nádherným časem 12,95s umístila na krásném 4.místě. Pak v 8.rozběhu běžela Ivča P.  která zaběhla čas 15,93s - 25.místo. Po ní v 10.rozběhu nastoupila na trať Verča Š., která se s časem 14, 34s skončila na 16.místě a v úplně posledním rozběhu tedy 13. běžela Ája Ú., její čas 18,04s  ji zařadil na 34.místo z 38 závodnic.
Na vyhlášení jsme se dostavily všechny, ale vyhlašovaly pouze prvních 10 míst.  I přesto se mezi nimi objevily 2 zástupkyně Roštění, což jsme byli rádi.
Poté už jsme s cenami nastoupili do transitu a odjeli směrem domů. Během cesty jsme se stihli posilnit a byla opět velká sranda jak v autě tak i mimo něj.
Děkujeme moc hlavně Starostovi „P“, který nás vzorně připravil a Kristýnce i jemu za to, že to s námi celý den vydrželi. ❤