Srpen

23.08.2021 08:02

Závody ve Staré Vsi

V neděli 15.8.2021 jsme jeli závodit do Staré Vsi.

Po nástupu a poradě vedoucích jsme šli na start v disciplíně štafeta dvojic. Ze tří družstev jsme obsadili první místo. Jako druhá disciplína byl požární útok. I tady jsme obsadili 1.místo.

Závody ve Zdislavicích

V sobotu 14.sprna 2021, jsme jeli na závody do Zdislavic.

Sraz jsme měli u zbrojnice okolo půl deváté. Když jsme dorazili na místo, čekal nás nástup. Jako první disciplína byla štafeta 4x60metrů. Za nás ji běžela Klára, Kuba, Pavel a Honza. I když jsme ji vůbec netrénovali, byli jsme první s časem 49,10s. Druhou disciplínou byla štafeta dvojic, kterou za nás běžel Kuba L., Kuba H., Jana, Natka a Honza. Umístili jsme se na 3.místě s časem 1min. 04s 38s. Poslední disciplínou byl požární útok, kde jsme se s časem 15:87s umístili na 1.místě. Po sečtení bodů ze všech disciplín jsme v celkovém pořadí soutěže získali 1.místo.

Závody jsme si užili a těšíme se na další.