16.12.2019 18:55

Výroční valná hromada mladých hasičů

Dne 14.12. 2019 v 15.00 proběhla v hostinci Roštěnka výroční valná hromada mladých hasičů, která nebyla jen pro mladé hasiče, ale i pro jejich rodiče.

Na programu byly tyto body:

-zhodnocení letošní sezony

-vyhlášení odborností

-plán akcí na příští rok

-promítání fotografií

Vedoucí pro nás připravily i malé pohoštění. Přibližně v 17.00 jsme naše setkání ukončily, protože po nás následovala výroční valná hromada dospělých.

Pavel Dudík

Noční orienťák v Hradisku

Dne 7.12 jsme vyrazili na noční běh do Hradiska. Když jsme přijeli čekali jsme až ten běh začne. Když jsme vyběhli, čekalo nás mnoho disciplín které jsme naštěstí zvládli. Běželi 3 starší týmy. V jednom týmu běžel Pavel D., Jarda D. a Petr L. kterým se podařilo vyhrát 6. místo. V druhém týmu byla Klára F., Jana Š. a Lucka B. kterým se podařilo vyhrát 4. místo. A v třetím týmu byl Honza Š., Kuba L. a Kája D. kterým se podařilo vyhrát 3. místo. Pak jsme jeli domů.

Jakub Lajda

FOTOGRAFIE