Seznam soutěží pro mladé hasiče SDH Roštění

 
Rodiče vždy s předstihem dostanou informace k akcím, na které se chystáme či které pořádáme.
 
 
Datum   Hodina   Místo konání   Soutěž / název akce
So 6.1.2018   9:00   Zlín- Malenovice   Malenovický suk 
So 27.1.2018   10:00   Roštín   Soutěž v uzlování
So 10.3.2018   10:00   Vítonice   Dvojboj mladých hasičů 
So 17.3.2018   8:00   Ostrava   60 metrů jednotlivců
So 21.4.2018   9:00   Kyselovice   O Zlatou proudnici 
Ne 6.5.2018   8:00   Martinice   Memoriál Karla Žůrka 
Ne 6.5.2018   9:00   Bílany   Jarní pohárová soutěž 
Ne 6.5.2018   12:00   Morkovice   Šedesátky v Morkovicích 
So 12.5.2018   7:30   Chropyně   Okresní kolo hry Plamen 
Ne 13.5.2018   8:00   Chropyně   Okresní kolo soutěží dorostu 
Ne 20.5.2018   9:00   Rymice   O pohár starosty SDH 
So 26.5.2018   8:00   Záhlinice   Pohárová soutěž 
So 26.5.2018   13:00   Zdislavice   Soutěž MH v Ps 
So 2.6.2018   13:00   Horní Lapač   O pohár starosty obce 
So 2.6.2018   13:00   Břest   60m. překážek jednotlivců MH 
So 9.6.2018   9:00   Holešov- hasičská zbrojnice   O pohár starosty sboru
So 9.6.2018   9:00   Rychlov- Skála   O putovní pohár SDH Rychlov
So 9.6.2018   11:00   Karlovice   O pohár starosty obce Karlovice
Ne 10.6.2018   8:00   Otrokovice   Krajské kolo soutěží dorostu
So 16.6.2018   8:00   Výčapy   60 metrů jednotlivců 
So 23.6.2018   10:00   Ludslavice   O pohár starosty obce 
So 30.6.2018   10:00   Pavlovice u Přerova   Požární útok 
So 7.7.2018   9:00   Zborovice   Memoriál M. Horáka a J. Pospíšila
So 14.7.2018   11:00   Brno - Líšeň   60 metrů jednotlivců 
So 28.7.2018   9:00   Roštín   O pohár starosty obce Roštín 
Ne 19.8.2018   14:00   Nětčice   O pohár starosty SDH Nětčice 
So 25.8.2018   11:00   Nová Dědina   O pohár starosty 
Ne 2.9.2018   9:00   Míškovice   O pohár starosty SDH
7.9.2018   20:00   Roštění   Noční soutěž MH v požárním útoku 
So 8.9.2018   10:00   Kostelec u Holešova   Branný závod mládeže 
14.9.2018   20:00   Záhlinice   Noční pohárová soutěž
So 15.9.2018   10:00   Litenčice   Požární útok
So 15.9.2018   14:00   Zářičí hřiště   O putovní pohár starostky obce
Čt 27.9.2018   20:00   Zborovice   Noční soutěž mladých hasičů
So 29.9.2018   9:30   Morkovice   Závod požárnické všestrannosti
So 6.10.2018   10:00   Zborovice   Branný závod mládeže 
So 6.10.2018   11:00   Ludslavice   Požární útok 
So 13.10.2018   9:00   Šelešovice   Okresní kolo hry Plamen
So 20.10.2018   9:00   Koryčany   Netradiční branný závod
So 3.11.2018       Praha   60 metrů překážek
So 17.11.2018   14:00   Počenice   Uzlovací soutěž
So 24.11.2018       Ostrava   60 metrů překážek
So 24.11.2018   10:00   Nová Dědina   Uzlovací soutěž
 

proběhlo - 

zúčasnili jsme se -