Humorné vtipy

Vběhne hasič na jednotku intenzivní péče, chvíli si prohlíží pacienty, všichni na přístrojích, a tak povídá: "Pořádně se nadechněte, než uhasíme oheň, potřebujeme vypnout proud."

Chlápek se vytahoval před kamarádem, že jeho sestra se přestrojila za chlapa a šla jako dobrovolník k hasičům. Kamarád se diví: "Hele, ale to se s nima musí i sprchovat, převlíkat a všechno, ne?" "No to jo." "A to na to nepřijdou?" "Přijdou ...ale myslíš, že to někdo řekne?

Malý František říká matce, která soustředěně čte knihu: "Mamííí, hoří lampa!" "Lampa nehoří, ale svítí!" odvětí a spokojeně čte dál. Po chvíli František pokračuje: "Mamííí, už svítí i záclony!"

Při zaoceánském letu si jeden cestující všiml, že dva z motorů hoří. Začne křičet a během pár vteřin všemi cestujícími zmítá děsná panika. Po chvíli se ve dveřích pilotní kabiny objeví pilot s padákem na zádech a s úsměvem na rtech povídá: "Ničeho se nebojte, jdu pro pomoc."

Do firmy, vyrábějící hasičskou výzbroj, nastoupí nový šéf. Je o něm známo, že je to tvrďák. Když poprvé prochází kancelářemi, vidí muže, který nic nedělá, opírá se o zeď a jen tak kouká. Říká si, že ukáže názorně všem ostatním, jak naloží s takovými, kteří se flákají. Jde k onomu muži a nahlas se ptá: "Jaký máš plat?" Muž trochu překvapeně: "8 000 korun měsíčně ... proč?" Šéf vytáhne peněženku, podá mu 8 000 a zařve: "Tady máš měsíční plat a teď vypadni a už se neukazuj!!!" Muž vezme peníze a odejde. Šéf má dobrý pocit, že všem ukázal, jak v žádném případě nestrpí lenochy a přitom se ptá: "Může mi někdo říct, co tu vlastně dělal ten línej bulík?" A jeden zaměstnanec mu s úšklebkem odpoví: "Přijel si pro hadice..."

Zábavné fotografie

<< 1 | 2