Děkujeme všem níže uvedeným subjektům za podporu sboru:

Sponzoři podporující sbor v roce 2016

VK-Drcman

Výroba a dodávka kvalitních krmiv pro hospodářská, užitková, domácí zvířata a domácí mazlíčky. Krmiva sypká, granulovaná (peletovaná), drcená a strukturovaná. Celková nabídka představuje přes 300 druhů jednotlivých typů krmiv.

ELKO EP, s.r.o.

www.elkoep.cz

Společnost ELKO EP se sídlem v Holešově. Po celou dobu v našem sortimentu nacházíte pestrou škálu přístrojů pro domovní i průmyslové elektroinstalace. V posledních několika letech zaznamenala dynamický rozvoj také oblast inteligentních elektroinstalací, ve které i naše společnost již sedm let vyvíjí a uvádí na trh systém iNELS smart home solutions.

www.osma-system.cz

Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment kvalitních hadic: odsávací hadice, sací hadice, vzduchové hadice, tlakové hadice, požární hasičské hadice a savice pro profesionály i hasičský sport, zahradní hadice, ochranné hadice, spony, spojky, rychlospojky a hadicové příslušenství.

www.agrorosteni.cz

Družstvo hospodaří celkem na výměře 1200ha zemědělské půdy, z toho 150ha pastvin a luk a 1050ha orné půdy.

Nosným odvětvím je rostlinná výroba, živočišná výroba, výroba pečiva a zákusků s vlastní sítí maloobchodních prodejen.

MajerKa

www.majerka.eu

Elegantní, městská i sportovní móda vyrobená na Hané, v ateliéru Katky Majerové. Vlastní nápady realizujeme vlastníma rukama. Od prvního střihnutí, přes ruční tisk vlastních vzorů až do posledního zapošití. Určeno téměř všem věkovým generacím. Náleží nám certifikát "HANÁ regionální produkt". MajerKa? Prostě šťavnatá móda z Hrušky.

Chlazení Reimer

www.chlazeni-reimer.cz

Autorizovaný servis a montáž klimatizace LG. Zajišťujeme průmyslové chlazení, odvlhčovače, chlazení vody. Provádíme opravy chladniček a mrazniček.

Bistro Labužník - Dudík Marek

Restaurace s rodinou atmosférou Bistro Labužník Vám nabízí:

Pohostinství: bufet, studená kuchyně.

Výroba: obložené mísy, rolády, chlebíčky.

Mrkvan Stanislav

Úprava motorů pro požární sport TAZ - 1500, 1600, 1800, 2000 cm3 dle přání zákazníka.

Sponzoři podporující sbor v roce 2015

VK-Drcman

ELKO EP, s.r.o.

www.elkoep.cz

Sponzoři podporující sbor v roce 2014

AUTOSERVIS Lajda Petr

www.auto-lajda.cz

Nabídka veškerých servisních prací. Výměny pneumatik. Prodej náhradních dílů, disků, pneumatik a nářadí. Přípravy vozidel včetně zajištění STK.

Bistro Labužník

Restaurace s rodinou atmosférou Bistro Labužník Vám v útulném prostředí nabízí:

• restauraci s kapacitou 35 míst.
  • nabízíme vhodné místo pro uspořádání svatební hostiny, smuteční hostiny, firemní, narozeninové a jiné druhy oslav.
  • výběr chutných specialit připravených s kvalitních surovin.
  • v letních měsících je naše restaurace plně klimatizována.

Pořádáte svatební, narozeninovou, smuteční hostinu a jiné oslavy v blízkosti vašeho domova?

• naše firma má mnohaleté skušenosti s pořádáním těchto akcí.
  • uvaříme, dovezeme, přichystáme na talíř samozřejmostí je zajištění inventáře (talíře, příbory, a jiné).