18.12.2016 20:04

Známe vítěze šestého ročníku florbalového turnaje

Poslední sobotu před Vánoci - 17. prosince, jsme pořádali již tradiční Vánoční florbalový turnaj, letos již po šesté.

Ranní kolo turnaje započala kategorie dětí, která byla jako vždy rozdělena na starší a mladší družstva dle věku. V mladší kategorii mezi sebou soutěžila 3 družstva, v kategorii starší už to bylo napínavější, souboj mezi pěti družstvy. Rozhodčího těmto kategoriím dělal Pavel Lajda - vedoucí schůzek mladých florbalistů v Roštění. Po několika zápasech bylo rozhodnuto a první tři místa byla následující:

Kategorie mladší - 1. Florbalový kroužek Halenkovice B, 2. SDH Roštění, 3. Florbalový kroužek Halenkovice A.

Kategorie starší - 1. Florbal Kostelec, 2. SDH Roštění, 3. Florbalový kroužek Halenkovice A.

Po polední pauze jsme se všichni posilnili a připravili na výkony v kategorii mužů. Přihlášeno bylo celkem 7 týmů a opravdu bylo se na co dívat. Nejenže hra začala být tvrdší, ale i bojovnost a napětí naplnilo celou tělocvičnu a jen málokdo se nezastavil, aby viděl alespon pár minut ze zápasů. Rozhodčí pro kategorii mužů byli Josef Frydrich starší a Josef Frydrich mladší.

Konečné pořadí všem ukázalo ty nejlepší - 1. SDH Nová Dědina, 2. SDH Roštění, 3. ELITA (Roštění).

Děkujeme všem zúčastněným za fair play hru a za rok se budeme opět těšit na shledání při kvalitní florbalové hře.

Fotoalbum DĚTI ; MUŽI