Červenec

28.07.2012 12:23

Oprava komínu

Již v zimních měsících jsme si všimli, že komín na naší hasičské zbrojnici není v nejlepší kondici. Byl rozpraskaný, začala z něho opadávat malta, menší části cihel. Od zatékající vody začala vlhnout zeď komínu v místnosti. A proto že se nám to nelíbylo, tak jsme si řekli, že komín opravíme.

Domluvili jsme se, že komín zbouráme ve čtvrtek 26.7.2012, a tak se taky stalo. Cihli jsme očistili a nachystali na nové zdění. Při této brigádě jsme také řádně vyčistili rýny, kterénám několikrát ročně zanese spad ze sousední lípy.

V úterý 31.7.2012 si po práci našel čas náš člen, mistr zednický Laďa Pospišilík a komín jsme opět v plné kráse postavili.

Všem, kteří se na akci "komín" podíleli, patří velký dík.

Výsledky, videa a foto ze soutěže: „O pohár starosty obce Roštění“

Elektonické výsledky z II. ročníku soutěže hasičských društev v požárním útoku „O pohár starosty obce Roštění“, která se uskutečnila 6. července na místním fotbalovém hřišti TJ Roštění naleznete - zde. Videa z útoku družstev jsou k náhledu ve sloupci Media. Fotky jsou k dispozici - zde.

Všem zúčastněným ještě jednou DĚKUJEME za účast a těšíme se příští rok na shledanou!

O pohár starosty obce Roštění (kategorie muži)
O pohár starosty obce Roštění (kategorie ženy, staří páni)